Geçmiş Trendyol Kampanyaları

Trendyol Axess’e Özel 20 TL İndirim

Kampanya Sona Erdi
Trendyol, Akbank banka kartları ve Axess kredi kartına özel düzenlediği...

Trendyol, Akbank banka kartları ve Axess kredi kartına özel düzenlediği kampanya ile yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişte anında 20 TL indirim fırsatı sunuyor. 1 – 31 Ağustos 2017 tarihleri arasında geçerli olan bu kampanya her müşteri için bir kere kullanılabiliyor.  Düzenlenen Axess kart kampanyası, Trendyol online mağazasında yer alan diğer kampanyalarla birlikte kullanılamıyor.

 

Axess Kredi Kartı Kampanyası Şartları

 • Kampanya, 1 – 31 Ağustos 2017 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Axess kredi kartı ya da Akbank banka kartıyla Trendyol’dan 200 TL ve üzeri alışveriş yapanlar sepette 20 TL indirim kazanıyor.
 • Kampanyadan Axess, Axess Business, Wings, Wings Business, Free, Akbank sanal kartları ve Neo sahipleri faydalanacaktır.
 • Bu kampanya, diğer kampanyalarla birleştirilemez.
 • İade durumunda indirim tutarı geri ödenmeyecektir.
 • Trendyol.com ve Akbank kampanya kurallarında belirleyicidir.

Daha az

Trendyol’da Paraf’a Özel Anında 20 TL İndirim

Kampanya Sona Erdi
Trendyol mağazasında Temmuz ayı süresince geçerli olacak Paraf kredi kartı...

Trendyol mağazasında Temmuz ayı süresince geçerli olacak Paraf kredi kartı kampanyasında 150 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler 20 TL indirim kazanıyor. Kampanyadan yararlanmak için ödeme sayfasına geldiğinizde kredi kartı bilgilerinizi girmelisiniz ve kart bilgileri girildikten sonra indirim tutarı sepete yansıyacaktır. Her müşterinin bir defa yararlanabilceği kampanya kişisel bazlıdır ve ticari kreid kartlarıyla indirim kazanılamaz.

Paraf Kart İndirim Kampanyası Şartları

 • Kampanya 3 – 31 Temmuz 2017 tarihlerinde geçerlidir.
 • Trendyol mağazasından Paraf kredi kartı ile alışveriş yaparak indirim kazanabilirsiniz.
 • 150 TL ve üzeri alışverişlerde anında 20 TL indirim kazanabilirsiniz.
 • Kazanılan indirim sepet tutarından düşülecektir ve ondan sonra ödemenizi yapacaksınız.
 • Her müüşteri sadece 1 kere bu kampanyadan yararlanabilir.
 • Ticari kredi kartları ile kampanyaya katılınamaz.
 • Paraf, Parafly, Sanal kartlar ve ek kartlarile yapılan işlemler kampanyaya dahildir.
 • Trendyol ve Paraf kampanya şartlarında belirleyicidir.

  Daha az

Trendyol 10 TL İndirim Kodu

Kupon Kodu Sona Erdi
Trendyol alışveriş sitesinde Temmuz ayı sonuna kadar geçerli olan 10...

Trendyol alışveriş sitesinde Temmuz ayı sonuna kadar geçerli olan 10 TL indirim kodu ile satın alacağınız ürünlerde anında indirim kazanın. 200 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olan kupon kodu, birden fazla kez kullanılabilir ve her alışverişte indirim kazanılır. Trendyol indirim kodu kampanyası, 30 Temmuz 2017 tarihi gece yarısında sona erecektir. Daha az

Trendyol Hummel Markasında 30 TL İndirim

Kampanya Sona Erdi
Trendyol mağazasında 25 Temmuz tarihine kadar geçerli olan Hummel kampanyasında...

Trendyol mağazasında 25 Temmuz tarihine kadar geçerli olan Hummel kampanyasında 100 TL ve üzeri alışverişlerde anında 30 TL indirim kazanıyorsunuz. Hummel markasının en yeni ayakkabı, çanta ve giyim ürünlerinde bu kampanyadan yararlanarak uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Trendyol online mağazasında kısa süre için geçerli olan ve stoklarla sınırlı olan kampanyaya katılarak siz de hesaplı alışveriş imkanı yakalayabilirsiniz. Daha az

Trendyol Maximum Mobil’e Özel 20 TL İndirim

Kampanya Sona Erdi
Trendyol alışveriş sitesinde Haziran ayı boyunca Maximum mobil uyguglaması üzerinden...

Trendyol alışveriş sitesinde Haziran ayı boyunca Maximum mobil uyguglaması üzerinden alacağınız kupon kodu ile anında 20 TL indirim kazanıyorsunuz. Bu kampanya ay içinde yapacağınız ilk alışveriş için geçerlidir ve yapacağınız alışverişin 200 TL ve üzeri olması gerekmetedir. Kampanyaya katılmak için Maximum özellikli kredi kartı ya da bankamatik sahibi olmanız yeterlidir. Trendyol ile İş Bankası’nın düzenlediği bu kampanya 7.500 kişi ile sınırlandırılmıştır.

Maximum Kart İndiirm Kampanyası Şartları

 • Kampanya 1 – 30 Haziran tarihleri arasında geçerlidir.
 • Her müşteri sadece 1 kere bu kampanyadan yararlanabilir.
 • Maxiumum Mobil uygulamasından “Katıl” butonuna tıkladığınızda cep telefonunuza Trendyol alışverişinde kullanacağınız 20 TL kupon kodu gelecektir.
 • İndirim kuponunu 200 TL ve üzeri alışverişlerde kullanabiliyorsunuz.
 • Kampanya, 7.500 kişi ile sınırlı tutulmuştur.
 • Kmapanya, Trendyol alışveriş sitesindeki diğer kampanyalarla birlikte kullanılamaz.
 • adematik kart, Şirket Kredi Kartı, Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Trendyol ve İş Bankası kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  Daha az

Trendyol İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Trendyol, alışverişlerde kullanabileceğiniz ve anında indirim kazandıran kupon kodu fırsatlarıyla müşterilerine daha uygun fiyatlara alışveriş yapma imkanı sunuyor. Trendyol indirim kuponları, belirli miktar üzerinde yapacağınız alışverişlerde sepet tutarı üzerinden indirim kazandırıyor ve genellikle seçili ürünlerde geçerli oluyor. Sitemizi takip ederek Trendyol ve diğer tüm alışveriş sitelerinin yayınladığı indirim kuponu fırsatlarını yakalayabilir ve daha ucuza alışveriş yapabilirsiniz.

Kupon kodu kullanmak için alışverişinizi tamamlayıp ödeme adımına gelmeniz gerekiyor. Ödeme sayfasında sağ altta yer alan “İndirim Kodu” kutusuna 1 kupon.com sitesinden aldığınız kodu giriyorsunuz ve ardından “Ekle” butonuna basıp onaylıyorsunuz. Eğer indirim kuponunun zamanı geçmediyse ve sizin satın alacağınız ürünler için geçerliyse kupon miktarı anında sepet tutarınız üzerinden düşülüyor ve ödemeyi indirimli olarak yapıyorsunuz. Aşağıdaki görselden indirim kuponu kullanım aşamalarını görebilirsiniz.

Trendyol Kampanyaları

Trendyol alışveriş sitesi, her gün farklı markalar ve ürünlerde kampanya düzenliyor. Butik mağazalarda ürünler için düzenlenen kampanyalar süreli oluyor ve Trendyol.com üzerinden hangi kampanya için ne kadar süre kaldığını takip edebiliyorsunuz. Site anasayfasında en çok ilgi göre ve sonaerme süresi yaklaşan kampanyaları inceleyebilirsiniz.

Diğer kampanya türü ise kredi kartlarına ve ödeme yöntemlerine özel düzenlenen ve anında indirim ya da puan / bonus kazandırma şeklinde gerçekleşiyor. Kredi kartı ile belirli tutar üzeri Trendyol alışverişlerinde indirim veya puan kazanabiliyorsunuz ve kazandığınız puanları belirli süre içinde kullanma şartı bulunuyor. Belirli miktar üzeri alışverişlerde geçerli olan ücretsiz kargo fırsatları da sürekli devam ediyor ve belirlenen miktar üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti ödemiyorsunuz.

Trendyol Alışveriş Sitesi Hakkında

Türkiye’nin Trend Yolu” sloganıyla 2010 yılında yola çıkan Trendyol.com, kısa sürede ünlü markaları ve özgün tasarımları uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaya başladı ve milyonlarca üyeye sayısına ulaştı. Tiger Global yatırım şirketinden yatırım alarak büyüdü ve Türkiye’nin en çok tıklanan moda ve alışveriş sitesi haline geldi. Güvenli ödeme yöntemleri ve %100 orijinal ürün garantisi ile online alışveriş sektöründe büyüyerek yoluna devam ediyor.