Geçmiş Morhipo Kampanyaları

Morhipo Birkenstock Ürünlerinde Sepette %20 İndirim

Kampanya Sona Erdi
Morhipo alışveriş sitesinde Birkenstock markalı ayakkabı ve terlik ürünlerinde sepette...

Morhipo alışveriş sitesinde Birkenstock markalı ayakkabı ve terlik ürünlerinde sepette %20 indirim fırsatı sizleri bekliyor. Devam eden bu kampanya ile sağlıklı ayakkabı üretimi yapan Birkenstock markasının ürünlerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda bu kampanyanın yanında Morhipo online mağazasında geçerli olan diğer kampanyaları da kullanabilirsiniz. Daha az

Morhipo CardFinans’a Özel 50 TL İndirim

Kampanya Sona Erdi
Morhipo online mağazasında 1 - 31 Ağustos tarihleri arasında CardFinans...

Morhipo online mağazasında 1 – 31 Ağustos tarihleri arasında CardFinans kredi kartı ile alışveriş yapan müşteriler anında 50 TL indirim kazanıyor. Kampanyaya katılmak için yapacağınız alışveriş tutarı en az 250 TL olması gerekiyor. Ayrıca alışveriş tutarına 3 ya da 6 taksit imkanına da sahip oluyorsunuz. Ağustos ayı boyunca devam edecek CardFinans kampanyasıyla, Morhipo’dan yapacağınız alışverişleri hesaplı hale getirebilirsiniz.

 

CardFinans Kredi Kartı İndirimi Şartları

  • Kampanya, 1 – 31 Ağustos tarihleri arasında geçerlidir.
  • Morhipo mağazasında yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerde CardFinans kredi kartı kullanırsanız sepette 50 TL indirim kazanıyorsunuz.
  • İndirime ek olarak yapacağınız alışverişlerde 3 veya 6 taksit imkanı sunuluyor.
  • Her müşteri bu kampanyadan sadece 1 kere yararlanabiliyor.
  • Banka kartları ya da ParaPuan kullanarak indirim kazanılmıyor.
  • Kampanya, Morhipo sitesinde yer alan diğer kampanyalarla birlikte kullanılamaz.
  • Ürün iadesi durumunda indirim tutarı düşülerek geri ödeme yapılacaktır.
  • QNB Finansbank ve Morhipo.com kampanya kurallarında belirleyicidir.

  Daha az

Morhipo 30 TL – 70 TL – 120 TL İndirim Çeki

Kampanya Sona Erdi
Morhipo alışveriş sitesi hafta sonuna özel tüm müşterilerine düzenlediği indirim...

Morhipo alışveriş sitesi hafta sonuna özel tüm müşterilerine düzenlediği indirim çeki kampanyası ile satın alacağınız ürünlerde büyük indirim fırsatı sunuyor. Satın alacağınız ürün tutarına göre 30 TL, 70 TL ya da 120 TL indirim çeki kullanabiliyorsunuz. Hesabınıza tanımlanan indirim çekini giriş yaptığınızda görebiliyorsunuz ve 31 Temmuz tarihine kadar kullanılabiliyor. Hesabınıza tanımlanan 30 TL indirim çekini 200 TL ve üzeri alışverişlerde, 70 TL indirim çekini 400 TL ve üzeri alışverişlerde, 120 TL indirim çekini de 600 TL ve üzeri alışverişlerde kullanabiliyorsunuz. İndirim çekleri sadece sezon alışverişlerinde geçerli olacaktır. Daha az

Morhipo Columbia Alışverişlerine Sepette 150 TL İndirim

Kampanya Sona Erdi
Morhipo alışveriş sitesinde Columbia markalı yeni sezon alışverişlerinde 150 TL'ye...

Morhipo alışveriş sitesinde Columbia markalı yeni sezon alışverişlerinde 150 TL’ye varan sepet indirimi sizleri bekliyor. Üstelik sezon ürünlerinde %50’ye varan indirimden de yararlanıyorsunuz. Kampanyaya katılmak için en az 500 TL’lik alışveriş yapmanız gerekiyor. Columbia markalı giyim ve ayakkabı ürünlerinde geçerli olan bu kampanyada satın aldığınız ürün tutarına göre indirim kazanıyorsunuz. Morhipo’nun indirim fırsatında 500 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler 100 TL sepet indirimi, 750 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler 150 TL sepet indirimi kazanıyor.

Kaliteli ve rahatlığıyla öne çıkan ve fiyatları diğer markalara göre biraz pahalı olan Columbia markasını uygun fiyatlarla almak için acele edin ve bu fırsatı kaçırmayın. Kampanya 24 Temmuz gece yarısına kadar devam edecektir ve müşteriler birden fazla kez bu kampanyaya katılıp indirim kazanabilir. Daha az

Morhipo’da 3 Farklı İndirim Çeki Fırsatı

Kampanya Sona Erdi
Morhipo alışveriş sitesi hafta sonuna özel tüm müşterilerinin hesaplarına 3...

Morhipo alışveriş sitesi hafta sonuna özel tüm müşterilerinin hesaplarına 3 farklı indirim çeki tanımlıyor. İndirim çekleri ile yapacağınız alışveriş miktarına göre farklı tutarlarda indirim anında sepet tutarınızdan düşülüyor. 17 Temmuz 2017 saat 02:00’ye kadar geçerli olan indirim çeki kampanyasında 120 TL’ye kadar indirim kazanabilirsiniz.

Sezon alışverişlerinde geçerli olan indirim kodu ile 200 TL’lik alışverişte 30 TL, 400 TL’lik alışverişte 70 TL ve 600 TL’lik alışverişte 120 TL indirim sizleri bekliyor. İndirim çeki kampanyasının son gününde acele edin ve ihtiyacınız olan ürünlere uygun fiyatlarla sahip olun. Daha az

Morhipo alışveriş sitesi, farklı zamanlarda aldığınız ürünlerin tutarı üzerindendirek indirim sağlayan kupon kodları veriyor. Morhipo indirim kuponları, belirlenen limit üzerindeki alışverişlerde kullanılabiliyor ve genelde belirli süreleri oluyor. 1Kupon sitesi, sizin için alışveriş sitelerinin yayınladığı kupon kodlarını araştırıyor ve ücretsiz olarak sunuyor.

Elinizde indirim kuponu varsa alışverişinizi tamamlayıp ödeme ekranına geldiğinizde sağda yer alan “Hediye Çeki Kodu Gir” butonuna tıklıyorsunuz ve açılan seçeneğe kupon kodunu girip “Ekle” tuşuna basıp onaylıyorsunuz. İndirim kuponu geçerliyse sepet miktarı üzerinden anında indirim gerçekleşiyor ve ardından ödemenizi yapabiliyorsunuz. Aşağıdaki ekrandankupon kodunun nasıl kullanıldığını görebilirsiniz.

Morhipo indirim kuponu

 

Morhipo Hediye Çeki

Morhipo, müşteri hesaplarına hafta sonları yeni sezon ürünlerinde geçerli olan hediye çekleri tanımlıyor. Hediye çeki kampanyalarında belirli bir tutar üzerinde alışverişlerinizde indirim çeki tutarı kadar indirim sepet üzerinden düşülüyor. Alışveriş yaptığınızda ya da özel indirim günlerinde hesabınıza eklenen hediye çekleriyle ilgili mail bilgilendirmesi de yapılıyor.

Morhipo hediye çeki kullanmak için alışverişinizi tamamlayıp ödeme sayfasına geldiğinizde sağda yer alan “Hediye Çeki Ekle” butonuna tıklıyorsunuz ve açılan sayfada hesabınızda yer alan hediye çekleri gösteriliyor. Sahip olduğunuz çeklerden alışverişinize uygun olanı seçip “KULLAN” butonuna basıyorsunuz ve onaylıyorsunuz. Hediye çeki miktarı alışveriş tutarından düşülüyor ve ödeme adımına geçiyorsunuz. Aşağıda kullanım sayfası görseline ulaşabilirsiniz.

Markafoni hediye çeki

Morhipo Kampanyaları

Morhipo mağazası, en ünlü markaları uygun fiyatlarla sunmak amacıyla yola çıktığından her zaman dünyaca ünlü kaliteli markaların ürünlerine kampanyalar düzenleniyor ve belirli oranlarda indirimlerle satışa sunuluyor. “Özel İndirim Kulübü” sloganıyla adını duyuran morhipo.com, markaları belirli sürelerle indirime sokuyor ve bu süre içinde gerçekten oldukça uygun fiyatlarla alışveriş yapabiliyorsunuz.

Ürün kampanyalarının yanında yukarıda bahsettiğimiz indirim kuponları, hediye çekleri ve kredi kartı kullanıcıları için bonus, puan ya da ekstra indirimler kazanabileceğiniz kampanyaları da yakalayabilirsiniz. Belirlenen fiyat üstüne ücretsiz kargo kampanyaları, çeşitli ödeme yöntemlerine özel indirimler ve daha fazlasını Morhipo ile yakalayıp, alışverişlerinizi ucuza getirebilirsiniz.

Morhipo Alışveriş Sitesi

Boyner Holding bünyesinde 2011 yılında faaliyete başlayan Morhipo.com, yeni sezon ürünlerini ve ünlü markaları çok uygun fiyatlarla müşterilerine sunuyor. Kadın, erkek, genç, çocuk ve bebek giyim ürünleri, ayakkabı, aksesuar ve daha bir çok ürüne uygun fiyatlarla sahip olabiliyorsunuz.

 

Morhipo

Morhipo Ödeme ve Taksit Seçenekleri