Geçmiş Markafoni Kampanyaları

Markafoni Prima Bebek Bezinde 30 TL İndirim

Kampanya Sona Erdi
Markafoni ile Prima Bebek Bezi alımlarında 100 TL alışverişe 30...

Markafoni ile Prima Bebek Bezi alımlarında 100 TL alışverişe 30 TL indirim kazanıyorsunuz. 6 Mayıs tarihine kadar devam edecek kampanya ile bebeğinizin ihtiyacı olan bebek bezilerini oldukça uygun fiyatlarla alabiliyorsunuz. Her müşterinin birden fazla kez katılabileceği Prima indirim kampanyası ile bebek bezi stoklarınızı arttırabilirsiniz. Daha az

Markafoni Seçili Markalar Sepetin Yarısı Fiyatına

Kampanya Sona Erdi
Markafoni, düzenlediği sepetin yarısı kampanyasıyla belirli marka ürünleri alışverişlerinde sepet...

Markafoni, düzenlediği sepetin yarısı kampanyasıyla belirli marka ürünleri alışverişlerinde sepet tutarının yarısı indirim sağlıyor. Kampanya kısa bir süre için geçerli ve giyim, ayakkabı, kozmetik, market alışverişlerinde belirlenen markalarda indirim kazanabiliyorsunuz.

Kampanyadan indirim kazanabileceğiniz markalar; Puma, Birkenstock, Crocs, Braun, Loreal Paris, Max Factor, Maybelline New York, Toms, Converse, adidas, Garnier ve daha bir çok markada indirim kazanabiliyorsunuz. Kampanya için herhangi bir süre belirtilmemiş ancak stoklarla sınırlı olduğundan kısa süre içinde sona erecektir. Markafoni, kampanya sonuna kadar markaları arttırabilir ve kampanyada değişikliğe gidebilir. Daha az

Markafoni Masterpass Ödemelerine 105 TL İndirim

Kampanyalar Sona Erdi
Markafoni online mağazasında 15 Mart 2017 tarihine kadar devam edecek...

Markafoni online mağazasında 15 Mart 2017 tarihine kadar devam edecek kampanyada alışverişlerinizde Masterpass kredi kartı kullanırsanız 105 TL’ye kadar anında indirim kazanıyorsunuz. Kampanyada indirim kazanabilmek için 24 saatte kargo logolu ürünleri seçmelisiniz ve alışverişinizi tamamlayıp ödeme adımına geldiğinizde Masterpass bilgilerinizi girip kayıt ettirmelisiniz. Kazanılacak indirim alışveriş tutarına göre değişiklik gösteriyor ve Markafoni müşterileri birden fazla kez bu kampanyadan yararlanabiliyor.

 

Masterpass İndirim Kampanyası Şartları

 • Masterpass kredi kartına özel düzenlenen Markafoni indirim kampanyası 15 Mart 2017 tarihine kadar devam edecektir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için ödeme adımına geldiğinizde kart bilgilerini girip “Kredi kartı bilgilerimi MasterCard altyapısında saklamak ve bir sonraki alışverişimde kullanmak istiyorum.” ibaresini işaretlemeniz gerekmektedir.
 • Markafoni müşterileri birden fazla kez bu indirimi kullanabiliyorlar.
 • 24 saatte kargo logolu ürünlerde yapacağınız alışverişlerde indirim kazanabilirsiniz. 24 saatte kargo logolu ürünler dışındaki alışverişlerinizde 150 TL’ye 25 TL indirim kazanabiliyorsunuz.
 • Kampanyada alışveriş miktarına göre farklı tutarlarda indirim kazanılıyor.

Yapacağınız alışverişe göre;

100 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL,

200 TL ve üzeri alışverişlerde 55 TL,

300 TL ve üzeri alışverişlerde 80 TL,

400 TL ve üzeri alışverişlerde 105 TL indirim kazanıyorsunuz.

 

 • Ürün iptali durumunda kampanya geçerli olmayacaktır.
 • Bebek bezi, bebek maması,gıda, ıslak mendil ve hızlı tüketim kategorisine ait diğer ürün alışverişlerde indirim kazanılamaz.
 • Mastercard ve Markafoni kampanya kurallarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

  Daha az

Markafoni Alışverişlerine 20 TL ModaCruz İndirimi

Kampanyalar Sona Erdi
Markafoni online mağazasında yapacağınız alışverişlerle ModaCruz mağazasında 20 TL indirim...

Markafoni online mağazasında yapacağınız alışverişlerle ModaCruz mağazasında 20 TL indirim kazanıyorsunuz. Kampanyadan indirim kazanmak için yapacağınız alışverişlerde herhangi bir alt limit bulunmuyor. Alışveriş yaptığınızda mail adresinize ModaCruz online mağazasında kullanabileceğiniz 20 TL promosyon kodu gelecek ve bu kodu 100 TL ve üzeri alışverişlerde kullanabileceksiniz. İndirim fırsatı 31 Mart 2017 tarihine kadar devam edecektir.

Markafoni – ModaCruz İndirimi Şartları

 • Kampanya, 16 – 31 Mart tarihleri arasında geçerlidir.
 • Markafoni sitesinde yapacağınız alt limitsiz alışverişlerde bu indirimden yararlanabilirsiniz.
 • Alışveriş yaptığınızda mailinize ModaCruz sitesinde kullanabileceğiniz promosyon kodu gelecektir.
 • Kupon kodunu 100 TL ve üzeri alışverişlerde kullanabiliyorsunuz.
 • Kampanya bitimine kadar kullanılmayan kuponlar geçerliliğini yitirecektir.
 • Markafoni ve ModaCruz kampanya şarlarında belirleyicidir.

Daha az

Markafoni 100 TL Alışverişe Anında 25 TL İndirim

Kampanyalar Sona Erdi
Markafoni, 24 saatte logolu kampanyalarda yapacağınız her 100 TL'lik alışverişte...

Markafoni, 24 saatte logolu kampanyalarda yapacağınız her 100 TL’lik alışverişte anında 25 TL indirim kazandırıyor. Yapacağınız alışverişin ödemesini Masterpass yöntemiyle yapmanız gerekmektedir. Ayakkabı, giyim, aksesuar, kozmetik ve diğer alışveriş kategorilerinde “24 saatte kargoda” logosu bulunan ürünleri satın alarak indirim kazanabilirsiniz. Üstelik yapacağınız 50 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo imkanından da yararlanabileceksiniz. Daha az

Markafoni İndirim Kuponları

Markafoni online alışveriş sitesinde yapacağınız alışverişlerde kullanabileceğiniz indirim kuponu ile alışverişlerinizi hesaplı olarak yapabiliyorsunuz. 1Kupon üzerinden aldığınız kupon kodunu ödeme sırasında girdiğinizde anında sepet tutarı üzerinden indirim kazanabiliyorsunuz. Kupon kodu kullanımı için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterlidir.

 1. 1Kupon sitesi Markafoni indirim kuponları sayfasından kupon kodunu kopyalayıp siteye gidiyorsunuz.
 2. Sepetinizi tamamladıktan sonra ödeme sayfasına geçiş yapıp adres ve kart bilgilerinizi solduruyorsunuz.
 3. Son olarak aşağıda resimli olarak verdiğimiz şekilde kupon kodunu kutucuğa girip “EKLE” tuşuna basıp onaylıyorsunuz ve kupon bedeli kadar indirim anında sepet tutarından düşülüyor.

markafoni indirim kuponu

Markafoni Hediye Çekleri