Geçmiş Gittigidiyor Kampanyaları

Gittigidiyor 75 TL Worldpuan Kampanyası

Kampanya Sona Erdi
Gittigidiyor mağazasında 1 - 15 Eylül tarihleri arasında Yapı Kredi...

Gittigidiyor mağazasında 1 – 15 Eylül tarihleri arasında Yapı Kredi Worldcard ile alışveriş yapan üyeler 75 TL Worldpuan kazanıyor. Kampanyaya katılmak için 500 TL ve üzerinde alışveriş yapmanız gerekiyor, alışveriş tutarınıza göre kazanacağınzı puan miktarı değişiklik gösteriyor. Kampanyaya sms ile katılım gösterenler 50 TL, Yapı Kredi Cüzdan uygulamasıyla katılanlar 75 TL puan kazanıyor. Kazanılan puanlar 20 Eylül 2018 tarihinde kartlara yükleniyor ve 1 Ekim 2018 tarihine kadar kullanılması gerekiyor.

Gittigidiyor Worldpuan Kampanyası Şartları

 • 1 – 15 Eylül 2018 tarihleri arasında geçerli olan kampanyaya katılmak için Worldcard ile Gittigidiyor mağazasında 500 TL ve üzeri alışveriş  yapmalısınız.
 • Sadece bireysel kredi kartları ile kampanyaya katılabilirsiniz.
 • Katılım şeklinize ve alışveriş tutarınıza göre 75 TL’ye kadar Woldpuan kazanabilirsiniz.

Kampanyaya;

Sms ile katılım gösterip 500 – 999 TL arası alışveriş yapanlar 25 TL, 1000 TL ve üzeri alışveriş yapanlar 50 TL,

Yapı Kredi Cüzdan ile katılıp 500 – 999 TL arası alışveriş yapanlar 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışveriş yapanlar 75  TL puan kazanıyor.

 • Sms katılımı için GITTIGIDIYOR yazıp bir boşluk bırakarak, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e mesaj göndermelisiniz.
 • Cüzdan uygulamasıyla katılım için uygulamaya giriş yapıp ilgili kampanyayı seçip katılım butonuna tıklamalısınız.
 • Kazanılan puanlar 20 Eylül tarihinde kartlara tanımlanacaktır ve 1 Ekim 2018 tarihine kadar kullanılması gerekiyor.
 • Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’la da kampanyaya katılabilirsiniz.
 • Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), “Otomobil ve Motosiklet” kategorisi alışverişlerinden puan kazanamazsınız.
 • Yapı Kredi ve Gittigidiyor kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

  Daha az

Gittigidiyor Teknosa’da %7 Televizyon İndirimi

Kampanyalar Sona Erdi
Gittigidiyor alışveriş sitesinde bulunan Teknosa mağazasında yapacağınız televizyon alışverişlerinde %7...

Gittigidiyor alışveriş sitesinde bulunan Teknosa mağazasında yapacağınız televizyon alışverişlerinde %7 indirim fırsatı bulunuyor. Kampanyaya farklı markaların televizyon modellerini satın alarak katılabilirsiniz. Satın alacağınız ürünü sepetinize eklediğinizde %7 indirim alışveriş tutarı üzerinden düşülüyor. Üstelik tüm TV alışverişlerinde ücretsiz kargo imkanı da bulunuyor. Vestel, Philips, LG, Grundig, Samsung markalı televizyon alışverişlerinizi daha ucuza getirmek için Gittigidiyor kampanyasını kaçırmayın. İndirim kampanyası sadece Teknosa mağazası için geçerlidir, diğer mağazalarda yer alan ürünleri satın alarak bu indirimden faydalanamazsınız. Daha az

Gittigidiyor Worldcard Alışverişine 50 TL Worldpuan

Kampanyalar Sona Erdi
Gittigidiyor, 1 - 15 Mart 2017 tarihlerinde alışverişlerinde Yapı Kredi...

Gittigidiyor, 1 – 15 Mart 2017 tarihlerinde alışverişlerinde Yapı Kredi Worldcard kullanan müşterilerine 50 TL Worldpuan kazandırıyor. Kampanyaya katılım için 500 TL ve üzeri alışveriş yapmanız gerekiyor. Yaptığınız alışveriş tutarı arttıkça kazanacağınız Worldpuan miktarı da artıyor. Katılım için SMS göndermeli ya da Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden başvuru yapmalısınız.

Gittigdiyor Worldpuan Kampanyası Şartları

 • 1 – 15 Mart tarihlerinde geçerli olan kampanyaya Yapı Kredi Worldcard sahibi tüm Gittigidiyor müşterileri katılabiliyor.
 • Yaptığınız alışveriş miktarına göre 50 TL’ye kadar Worldpuan kazanabiliyorsunuz.
 • Kampanyaya katılım için; GITTIGIDIYOR yazıp bir boşluk bırakarak, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermeli ya da Yapı Kredi Cüzdan uygulaması BANA ÖZEL alanından Kampanyaya Katıl butonuna basmalısınız.
 • Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için GITTIGIDIYOR yazıp bir boşluk bırakarak, ”AL” yazıp boşluk bırakmadan kart üzerindeki müşteri numaralarını 8 haneli olacak şekilde SMS ile 4454’e göndermelidir.
 • Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için GITTIGIDIYOR yazıp bir boşluk bırakarak, kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 6635’e göndermelidir.
 • Anadolubank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için GITTIGIDIYOR yazıp bir boşluk bırakarak, AN yazıp boşluk bırakmadan kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermelidir.

Kampanyada;

Worldcard ile 500 TL – 999 TL arası alışveriş yapan müşteriler 25 TL, Yapı Kredi Cüzdan ile katılanlara ek 25 TL,

Worldcard ile 1000 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler 50 TL, Yapı Kredi Cüzdan ile katılanlar ek 50 TL Worldpuan kazanıyor.

 • Worldpaunlar 7 Nisan 2017 tarihinde kredi kartlarına yükleniyor ve 18 Nisan tarihine kadar kullanılması gerekiyor.
 • Yapı Kredi Cüzdan ile verilen ek puanlar 21 Nisan 2017 tarihine kartlara yüklenecek ve 3 Mayıs tarihine kadar kullanılması gerekiyor.
 • Kampanya Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), “Emlak”, ve “Otomobil ve Motosiklet kategorilerinde geçerli değildir.
 • Gittigidiyor ve Yapı Kredi Bankası kampanya kurallarında belirleyicidir.

  Daha az

Gittigidiyor 100 TL Axess Chip-Para Kampanyası

Kampanyalar Sona Erdi
Gittigidiyor, 16 Ocak - 14 Şubat tarihleri arasında Axess kredi...

Gittigidiyor, 16 Ocak – 14 Şubat tarihleri arasında Axess kredi kartı ile alışveriş yapan müşterilerine Chip-Para kazandırıyor. Kampanyaya katılmak için kredi kartınızla en az 500 TL’lik alışveriş yapmalısınız. Alışveriş tutarınız arttıkça kazanacağınzı Chip-Para miktarı da artıyor. En yüksek tutardan alışveriş yapan Gittigidiyor müşterileri 100 TL Chip-Para kazanıyor.

Gittigidiyor Axess Kredi Kartı Kampanyası Kuralları

 • Kampanya, 16 Ocak – 14 Şubat tarihleri arasında geçerlidir.
 • Akbank Axess kredi kartı ile Gittigidiyor mağazasından alışveriş yapan müşteriler katılabiliyor.
 • Alışveriş yapmadan önce ”GİTTİGİDİYOR” yazıp 4566’ya SMS göndermeniz gerekiyor. www.axess.com.tr sitesinde yer alan “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayıp kampanyaya katılabilirsiniz.
 • Kampanyada 500 – 999,99 TL arasındaki alışverişinize 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişinize ise 100 TL Chip-Para kazanıyor.
 • Kazanılan Chip-Para miktarı alışveriş yaptığınız gün kartınıza yansıyacaktır ve 10 gün içinde kullanılması gerekmektedir.
 • Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), Emlak, ve Otomobil ve Motosiklet kategorilerinde alışveriş yapanlar kampanyaya katılamaz.
 • Gittigidiyor.com ve axess.com.tr kampanyayı durdurma, kampanya kurallarını değiştirme hakkını saklı tutar.

  Daha az