15DFRA Kuponu Gör
100% Başarılı

DeFacto online mağazasında geçerli olan 15 TL indirim kuponu ile yağacağınız alışverişlerde sepet tutarı üzerinden indirim kazanıyorsunuz. 150 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olan kupon kodu, birden fazla kez kullanılabiliyor ve her kullanımda indirim kazandırıyor. Kupon kullanımında herhangi bri ürün ya da kategori kısıtlaması bulunmuyor ancak DeFacto mağazasında üyeliksiz yapılan alışverişlerde indirim kazanılamıyor.

Kampanya ile ne kadar indirim kazandığınız paylaşabilirsin.

Mail adresin yayınlanmayacak. Zorunlu alanlar doldurulmalıdır. *

*

Benzer DeFacto İndirim Kuponları ve Kampanyaları

DeFacto Cinemaximum Bilet Kampanyası

DeFacto mağazalarında yapacağın her 50 TL'lik alışverişte Cinemaximum sinemalarında indirim...Daha Fazla

DeFacto mağazalarında yapacağın her 50 TL’lik alışverişte Cinemaximum sinemalarında indirim kazanıyorsunuz. 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli olan kampanyadan her alışverişte sinema bileti indirimi kazanabilirsiniz. 3D hariç biletin perakende satış fiyatı 9,95 TL, taksitli satış fiyatı 11,10 TL olarak,  3D dahil biletin perakende satış fiyatı 12,95 TL, taksitli satış fiyatı 14,30 TL olarak indirimli sahip olabilirsiniz. DeFacto ile Cinemaximum’un ortak düzenlediği kampanya 274 farklı sinema salonunda geçerlidir.

Cinemaximum Kampanyası Şartları

 • Kampanya, 5 Temmuz – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerlidir.
 • DeFacto mağazalarında 50 TLve üzeri alışveriş yapanlar, Cinemaximum sinema salonlarında indirim kazanıyor.
 • Kampanya ile 3D hariç biletin perakende satış fiyatı 9,95 TL, 3D dahil biletin perakende satış fiyatı 12,95 TL oluyor.
 • Kampanyadan kazanılan indrim  274 farklı Cinemaximum sinema salonunda geçerlidir. İstanbul Kanyon, İstinye, Zorlu, Akasya ve City’s AVM’lerinde yer alan sinema salonlarında kampanya geçerli değildir.
 • DeFacto ve Cinemaximum kampanya kurallarında belirleyicidir, kampanya kurallarını değiştirme hakkını saklı tutar.

  Daha Az

Kampanya
Sona Erdi

DeFacto ile 90 TL Alışverişe Parfüm Seti Hediye

DeFacto mağazalarında ve online alışveriş sitesinde Anneler Günü'ne özel düzenlenen...Daha Fazla

DeFacto mağazalarında ve online alışveriş sitesinde Anneler Günü’ne özel düzenlenen kampanyada 90 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler parfüm seti kazanıyor. Kampanya, 14 Mayıs 2017 Pazar gününe kadar geçerlidir ve hediye stoklarla sınırlıdır. Kapanyadan yararlanmak için kapıda ödeme bedeli ve kargo ücreti hariç 90 TL’lik alışveriş yapmanız gerekmetedir. Alınan hediye parfümün iadesi yapılabiliyor ve bedeli 29,99 TL değerindedir. İade durumunda bu ücret düşülerek alışveriş yapabiliyorsunuz. Daha Az

Kampanya
Sona Erdi

DeFacto 15TL – 25 TL – 35 TL İndirim Kuponu Kodu

DeFacto, 11 Mayıs saat 14:00'e kadar geçerli olan indirim kuponu...Daha Fazla

DeFacto, 11 Mayıs saat 14:00’e kadar geçerli olan indirim kuponu ile yıldızlı ürünlerde alışveriş tutarınıza göre 15 TL, 25 TL ya da 35 TL indirim kazandırıyor. Kupon kodu, sadece internet alışverişlerinizde geçerlidir ve 100 TL alışverişte 15 TL, 150 TL alışverişe 25 TL, 200 TL alışverişe 35 TL indirim kazandırıyor. DeFacto’nun bu kampanyasında giyim, aksesuar, çanta, ayakkabı ürünleri alabilirsiniz ancak satın alacağınız üründe yıldız işareti bulunmalıdır. Daha Az

DeFacto 125 TL’ye 10 TL İndirim Kuponu Kodu

DeFacto, devam eden kupon kodu kampanyasıyla 125 TL ve üzeri...Daha Fazla

DeFacto, devam eden kupon kodu kampanyasıyla 125 TL ve üzeri alışverişlerde kullanabileceğiniz 10 TL indirim kuponu ile kazandırıyor. Ağustos ayı sonuna kadar geçerli olan kupon kampanyasıyla eski ve yeni sezon tüm DeFacto markalı ürünlere indirimli fiyatlarla sahip olabileceksiniz. Giyim, ayakkabı, çanta, aksesuar ve diğer ürünleri kupon kodu ile her zaman ucuza alabileceksiniz. Daha Az

DeFacto 150 TL’ye 30 TL İndirim Kuponu Kodu

DeFacto, Sevgililer Günü nedeniyle düzenlediği indirim kampanyasında alışveriş yapan tüm...Daha Fazla

DeFacto, Sevgililer Günü nedeniyle düzenlediği indirim kampanyasında alışveriş yapan tüm üyelerine alışveriş miktarına göre 2 farklı indirim sunuyor. 150 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olan 30 TL indirim ya da 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olan 15 TL indirim kampanyasıyla ödeme sayfasına geldiğiniz belirtilen indirim tutarı sepet tutarı üzerinden düşülüyor. 13 Şubat saat 11.30’a kadar  geçerli olan DeFacto indirim kampanyasıyla seviliniz ya da kendiniz için yapacağınız alışverişleri ucuza getirebilirsiniz.

DeFacto İndirim Kampanyası Şartları

 • Kampanya 9 – 13 Şubat tarihleri arasında geçerlidir.
 • DeFacto online alışveriş sitesinden 100 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler 15 TL, 150 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler 30 TL indirim kazanıyor.
 • İndirim miktarı sepet tutarı üzerinden düşülüyor.
 • Kargo bedeli sepet tutarına dahil değildir.
 • Kapıda ödeme ile alışveriş yapan müşteriler bu indirimden faydalanamaz.
 • Kampanya sadece defacto.com.tr’de geçerlidir.
 • DeFacto kampanya kurallarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

  Daha Az

ASK Kodu Gör
Sona Erdi

DeFacto 10 TL İndirim Kuponu Kodu

DeFacto, 125 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olan ve anında...Daha Fazla

DeFacto, 125 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olan ve anında indirim sağlayan 10 TL indirim kuponu ile kazandırıyor. Kupon kodunu kopyalayın ve mağazada ödeme ekranına geldiğinizde girip onaylayın. İndirim kuponu miktarı anında hesabınızdan düşülecektir ve ardından alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Eski ve yeni sezon fark etmeden tüm ürünlerde geçerli olan kupon kodu ile DeFacto mağazasında kadın, erkek, genç, çocuk ürünlerini daha hesaplı alabilirsiniz. İndirim kuponu Ağustos ayına kadar geçerlidir ve her üye birden fazla kez bu kuponu kullanıp indirim kazanabilir.

  Daha Az

DeFacto Seçili Ürünlerde 3 Al 2 Öde Kampanyası

DeFacto alışveriş sitesi 24 Temmuz tarihine kadar geçerli olan kampanya...Daha Fazla

DeFacto alışveriş sitesi 24 Temmuz tarihine kadar geçerli olan kampanya ile seçili ürünlerde 3 al 2 öde fırsatı sunuyor. Giyim, ayakkabı, çanta, aksesuar ve daha bir çok kategoride yer alan seçili ürünlerden yapacağınız alışverişlerde 1 ürün bedavaya geliyor. Kampanyada ödeme adımına geldiğinizde fiyatı en düşük olan ürün tutarı sepet tutarından düşülecektir.

Bu kampanya, DeFacto online mağazasındaki diğer kampanyalarla birlikte kullanılamaz. Kargo ve kapıda ödeme bedeli kampanya dışındadır ve defacto.com.tr kampanyayı durdurma, kampanya kurallarını değiştirme hakkını saklı tutar. Daha Az

Kampanya
Sona Erdi

DeFacto 15 TL – 125 TL Arası İndirim Kodu

DeFacto online mağazasında geçerli olan 4 farklı indirim kodu ile...Daha Fazla

DeFacto online mağazasında geçerli olan 4 farklı indirim kodu ile yapacağınız alışveriş tutarına göre farklı miktarlarda indirim sizleri bekliyor. Kupon kodu kampanyasında 15 TL, 25 TL, 50 TL ya da 125 TL indirim kazanabiliyorsunuz. Sitemizden aldığınız indirim kodunu ödeme ekranına girdiğinizde anında indirim miktarı sepet tutarından düşülecektir.

Kupon kodunu kullanarak DeFacto alışveriş tutarınıza göre; 100 TL alışverişlere 15 TL, 150 TL alışverişe 25 TL, 250 TL alışverişe 50 TL ve 500 TL alışverişe 125 TL indirim kazanıyorsunuz. 3 Temmuz gece yarısına kadar geçerli olancak indirim kodunu birden fazla kez kullanabilir ve her alışverişinizde indirim kazanabilirsiniz. Daha Az

DeFacto ile Money Club Card Üyelerine 15 Money Hediye

DeFacto mağazalarında 100 TL ve üzeri alışveriş yapan Migros Money...Daha Fazla

DeFacto mağazalarında 100 TL ve üzeri alışveriş yapan Migros Money Club Card üyeleri 15 Money kazanıyor. 3 Temmuz 2017 tarihine kadar geçerli olan kampanyadan tüm Money Card sahipleri katılabiliyor. DeFacto – Migros işbirliğiyle düzenlenen bu kampanyadan ilk 10.000 müşteri yararlanabiliyor. Her müşteri sadece 1 kere bu kampanyadan yararlanabiliyor ve kampanya katılımı için alışveriş yaptıktan sonra kısa mesaj ile kayıt yapmanız gerekmektedir.

Money Kampanyası Kural ve Şartları

 • Kampanya 5 Haziran – 3 Temmuz tarihleri arasında geçerlidir.
 • DeFacto mağazalarından alışveriş yapan Money Card sahipleri kampanyaya katılabiliyor ve 15 Money kazanıyor.
 • DeFacto’nun düzenlediği diğer kampanyalar ve indirim kodu ile bu kampanyayı birlikte kullanamazsınız.
 • Kampanya, 10.000 kişi ile sınırlıdır.
 • Defacto.com.tr’den alışveriş yaptıktan sonra verilen Sipariş No’su ile kampanyaya DEFACTO boşluk MONEYCLUBKARTNO boşluk SİPARİŞNO yazıp 5818’e kısa mesaj göndermelisiniz.
 • Kazanılan Money’ler Migros, 5M Migros, Migrosjet mağazalarından ve Sanal Market alışverişlerinde geçerldir.
 • DeFacto ve Migro kampanya kurallarında belirleyicidir, kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

  Daha Az

Kampanya
Sona Erdi

DeFacto Alışverişlerine 50 TL Tatil.com Hediye Çeki

DeFacto online mağazasında yaz alışverişi yapan müşteriler tatil.com rezervasyonlarında kullanabilecekleri...Daha Fazla

DeFacto online mağazasında yaz alışverişi yapan müşteriler tatil.com rezervasyonlarında kullanabilecekleri 50 TL hediye çeki kazanıyor. 19 Temmuz 2017 tarihine kadar geçerli olan kampanyaya katılım için DeFacto mağazasından  120 TL ve üzeri alışveriş yapmalısınız. Bu kampanyaya karşılık olarak tatil.com’dan 1000 TL ve üzeri rezervasyon yapanlar defacto.com’da kullanabileceği 60 TL hediye çeki kazanıyor.

DeFacto – Tatil.com Kampanyası Şartları

 • Kampanya 19 Haziran – 19 Temmuz tarihlerinde geçerli olacaktır.
 • DeFacto mağazasında 120 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler tatil.com’da 1000 TL ve üzeri rezervasyonlarda geçerli 50 TL hediye çeki kazanıyor. Tatil.com sitesinde 1000 TL ve üzeri rezervasyon yapan müşteriler de defacto.com’da 150 TL ve üzeri alışverişlerde kullanabileceği 60 TL hediye çeki kazanıyor.
 • Tatil.com hediye çeki 19 Haziran – 19 Temmuz arasında yapılacak rezervasyonlarda kullanılabiliyor.
 • DeFacto mağazasında geçerli olan hediye çeki, sitede yer alan başka kampanyalarla birleştirilemez.
 • DeFacto ve tatil.com kampanya şartlarına belirleyicidir.

  Daha Az

Kampanya
Sona Erdi

DeFacto 3 Al 2 Öde Kampanyası

DeFacto online mağazasında 31 Temmuz tarihine kadar geçerli olan 3...Daha Fazla

DeFacto online mağazasında 31 Temmuz tarihine kadar geçerli olan 3 al 2 öde kampanyasıyla ihtiyacınız olan ürünlerden bir tanesi bedavaya geliyor. Sadece seçili ürünlerde geçerli olan kampanyada fiyatı en düşük olan ürüne ücretsiz sahip oluyorsunuz. 3 al 2 öde kampanyasını DeFacto internet sitesindeki diğer kampanyalarla ve indirim kodları ile birlikte kullanamıyorsunuz. Eğer aldığınız ürünlerden bir ya da bir kaçını iade ederseniz indirim miktarı oransal olarak bölünüp iade miktarı belirlenecektir. Düzenlenen bu kampanya ile ayakkabı, giyim ve çanta alışverişlerinizi indirimli yapma imkanını kaçırmayın. Daha Az

Kampanya
Sona Erdi

DeFacto Bonus Kart Alışverişlerine 10 TL Bonus

DeFacto mağazasında Bonus Kart ile 75 TL ve üzeri alışveriş...Daha Fazla

DeFacto mağazasında Bonus Kart ile 75 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler her alışverişte 10 TL Bonus kazanıyor. 15 Şubat 2017 tarihine kadar devam edecek Bonus kampanyası tek çekim ve taksitli alışverişlerde geçerlidir. Kazanılan Bonuslar sadece DeFacto mağazalarında ve online alışveriş sitesinde kullanılabiliyor. Kampanyaya katılmak için kısa mesaj göndererek kampanya kaydı yaptırmanız gerekmektedir.

Bonus Kart Kampanyası Kural ve Şartları

 • Kampanya, 15 Şubat 2017 tarihine kadar devam edecektir.
 • DeFacto mağazaları ve online alışveriş sitesinde 75 TL ve üzeri alışveriş yapmanız gerekmektedir ve şartları sağlayan müşteriler 10 TL Bonus kazanıyor.
 • Kazanılan 10 TL Bonus, sadece DeFacto mağazalarında kullanılabiliyor.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Bonus ticari kartlar ve Paracard dahildir.
 • Bonus Genç, Bonus Flexi ve Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET yazıp bir boşluk bırakıp DEFACTO yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir.
 • DeFacto ve Garanti Bonus Kart kampanya şartlarını değiştirme, kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

  Daha Az

Kampanyayı Gör
Sona Erdi

DeFacto 3 Al 2 Öde Kıyafet Kampanyası

DeFacto, 23 Şubat 2017 tarihine kadar kampanyalı giyim ürünleri kategorisinde...Daha Fazla

DeFacto, 23 Şubat 2017 tarihine kadar kampanyalı giyim ürünleri kategorisinde 3 al 2 öde fırsatı sunuyor. Kampanyada, alışveriş sepetinize seçili ürünlerden 3 tane ekliyorsunuz ve en düşük fiyatlı olan ürüne bedavaya sahip oluyorsunuz. 3 al 2 öde kampanyası sadece defacto.com.tr online alışveriş sitesinde geçerlidir ve kampanyadan yararlanan müşteriler ücretsiz kargodan da yararlanabiliyor. Kapıda ödemeyle alışveriş yapacaksanız, işlem tutarı kampanyaya dahil değildir. Daha Az

Kampanyayı Gör
Sona Erdi

DeFacto 100 TL Alışverişe Sepette 10 TL İndirim

DeFacto online mağazasında 7 Mart 2017 tarihine kadar 100 TL...Daha Fazla

DeFacto online mağazasında 7 Mart 2017 tarihine kadar 100 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler sepette 10 TL indirim kazanıyor. İndirim kampanyası sadece online mağazada geçerlidir, normal mağazalarda indirim kazanılmıyor. Kapıda ödeme bedeli kampanya tutarına eklenemiyor. DeFacto indirim fırsatı eski ve yeni tüm sezon ürünlerinde geçerlidir, herhangi bir kısıtlama bulunmuyor. Daha Az

Kampanyayı Gör
Sona Erdi

DeFacto ile 8 Mart’a Özel %20 İndirim

DeFacto mağazasında 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne özel düzenlenen kampanyada...Daha Fazla

DeFacto mağazasında 8 Mart Dünya Kadınlar Günü‘ne özel düzenlenen kampanyada tüm kadın ürünlerinde sepette %20 indirim fırsatı sizleri bekliyor. Yeni ve eski sezon ürün farkı olmaksızın bu kampanyadan yararlanabilirsiniz ve ayakkabı, çanta, giyim, aksesuar kategorilerinde yer alan kadın ürünleri alışverişlerinde anında %20 indirim avantajını kullanabilirsiniz. DeFacto alışveriş sitesinin bu kampanyası sadece 8 Mart 2017 tarihinde geçerlidir. Daha Az

Kampanyayı Gör
Sona Erdi