Süresi Dolan DeFacto Kampanyaları

DeFacto Cinemaximum Bilet Kampanyası

DeFacto mağazalarında yapacağın her 50 TL'lik alışverişte Cinemaximum sinemalarında indirim...Daha Fazla

DeFacto mağazalarında yapacağın her 50 TL’lik alışverişte Cinemaximum sinemalarında indirim kazanıyorsunuz. 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli olan kampanyadan her alışverişte sinema bileti indirimi kazanabilirsiniz. 3D hariç biletin perakende satış fiyatı 9,95 TL, taksitli satış fiyatı 11,10 TL olarak,  3D dahil biletin perakende satış fiyatı 12,95 TL, taksitli satış fiyatı 14,30 TL olarak indirimli sahip olabilirsiniz. DeFacto ile Cinemaximum’un ortak düzenlediği kampanya 274 farklı sinema salonunda geçerlidir.

Cinemaximum Kampanyası Şartları

  • Kampanya, 5 Temmuz – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerlidir.
  • DeFacto mağazalarında 50 TLve üzeri alışveriş yapanlar, Cinemaximum sinema salonlarında indirim kazanıyor.
  • Kampanya ile 3D hariç biletin perakende satış fiyatı 9,95 TL, 3D dahil biletin perakende satış fiyatı 12,95 TL oluyor.
  • Kampanyadan kazanılan indrim  274 farklı Cinemaximum sinema salonunda geçerlidir. İstanbul Kanyon, İstinye, Zorlu, Akasya ve City’s AVM’lerinde yer alan sinema salonlarında kampanya geçerli değildir.
  • DeFacto ve Cinemaximum kampanya kurallarında belirleyicidir, kampanya kurallarını değiştirme hakkını saklı tutar.

  Daha Az

Kampanya
Sona Erdi

DeFacto 125 TL’ye 10 TL İndirim Kuponu Kodu

DeFacto, devam eden kupon kodu kampanyasıyla 125 TL ve üzeri...Daha Fazla

DeFacto, devam eden kupon kodu kampanyasıyla 125 TL ve üzeri alışverişlerde kullanabileceğiniz 10 TL indirim kuponu ile kazandırıyor. Ağustos ayı sonuna kadar geçerli olan kupon kampanyasıyla eski ve yeni sezon tüm DeFacto markalı ürünlere indirimli fiyatlarla sahip olabileceksiniz. Giyim, ayakkabı, çanta, aksesuar ve diğer ürünleri kupon kodu ile her zaman ucuza alabileceksiniz. Daha Az

DeFacto 150 TL Alışverişe 15 TL İndirim Kuponu Kodu

DeFacto online mağazasında geçerli olan 15 TL indirim kuponu ile...Daha Fazla

DeFacto online mağazasında geçerli olan 15 TL indirim kuponu ile yağacağınız alışverişlerde sepet tutarı üzerinden indirim kazanıyorsunuz. 150 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olan kupon kodu, birden fazla kez kullanılabiliyor ve her kullanımda indirim kazandırıyor. Kupon kullanımında herhangi bri ürün ya da kategori kısıtlaması bulunmuyor ancak DeFacto mağazasında üyeliksiz yapılan alışverişlerde indirim kazanılamıyor. Daha Az

DeFacto 3 Al 2 Öde Kampanyası

DeFacto online mağazasında 31 Temmuz tarihine kadar geçerli olan 3...Daha Fazla

DeFacto online mağazasında 31 Temmuz tarihine kadar geçerli olan 3 al 2 öde kampanyasıyla ihtiyacınız olan ürünlerden bir tanesi bedavaya geliyor. Sadece seçili ürünlerde geçerli olan kampanyada fiyatı en düşük olan ürüne ücretsiz sahip oluyorsunuz. 3 al 2 öde kampanyasını DeFacto internet sitesindeki diğer kampanyalarla ve indirim kodları ile birlikte kullanamıyorsunuz. Eğer aldığınız ürünlerden bir ya da bir kaçını iade ederseniz indirim miktarı oransal olarak bölünüp iade miktarı belirlenecektir. Düzenlenen bu kampanya ile ayakkabı, giyim ve çanta alışverişlerinizi indirimli yapma imkanını kaçırmayın. Daha Az

Kampanya
Sona Erdi

DeFacto Seçili Ürünlerde 3 Al 2 Öde Kampanyası

DeFacto alışveriş sitesi 24 Temmuz tarihine kadar geçerli olan kampanya...Daha Fazla

DeFacto alışveriş sitesi 24 Temmuz tarihine kadar geçerli olan kampanya ile seçili ürünlerde 3 al 2 öde fırsatı sunuyor. Giyim, ayakkabı, çanta, aksesuar ve daha bir çok kategoride yer alan seçili ürünlerden yapacağınız alışverişlerde 1 ürün bedavaya geliyor. Kampanyada ödeme adımına geldiğinizde fiyatı en düşük olan ürün tutarı sepet tutarından düşülecektir.

Bu kampanya, DeFacto online mağazasındaki diğer kampanyalarla birlikte kullanılamaz. Kargo ve kapıda ödeme bedeli kampanya dışındadır ve defacto.com.tr kampanyayı durdurma, kampanya kurallarını değiştirme hakkını saklı tutar. Daha Az

Kampanya
Sona Erdi

DeFacto online mağazasında ucuz alışveriş yapmanın br çok yolu var. Bunlardan biri de DeFacto indirim kuponları kullanmak ve kupon kodu kullanarak alacağınız ürünlerde anında indirim kazanıyorsunuz. Kupon kodları, sitemizde sürekli güncellenerek yayınlanıyor. Tabi ki her indirim kupnu için alışveriş limiti bulunuyor ve bu limit üzerineki alışverişlerde net ya da belirli oranlarda indirim kazanabiliyorsunuz.

DeFacto alışveriş sitesi için hazırlanan kupon kodları belirttiğimiz üzere her alışverişte geçerli olmuyor. Belli miktar ürün almalısınız ya da belirtilen kategorilerde alışveriş yapmalısınız. İndirim kuponu kullanımı için önce satın alacağınız ürünleri sepete eklemeli ve ardından ödeme adımına geçmelisiniz. Ödeme adımında sağ altta yer alan “Kupon kodu kullanmak istiyorum” butonun tıklıyorsunuz ve 1Kupon sitesinden aldığınız kodu açılan sayfaya girip “Ekle” tuşuna basıyorsunuz. Eğer geçerli bir kuponsa miktar anında sepet tutarından düşülüyor ve alışverişi tamamlayabiliyorsunuz. Görsel olarak anlatımını da aşağıdaki resimden inceleyebilirsiniz.

 

DeFacto İndirim Çekleri

İndirim çekleri de kupon kodları gibi anında belirli miktar ya da ürün alımında sepet tutarından düşülüyor. DeFacto hediye çekleri ise sadece daha önce alışveriş yapmış müşterilerin hesaplarına ya da özel günlerde tüm müşterilere tanımlanıyor. Siteye girip hesabınızı kontrol ettiğinizde herhangi bir indirim çeki olup olmadığını görebiliyorsunuz.

Hediye çeki kullanımı da alışverişi tamamlayıp ödeme adımına geldiğinizde yapılabiliyor. Hesabınıza tanımlı bir indirim çeki varsa ödeme adımına geldiğinizde sağda yer alan “İndirim çeki kullanmak istiyorum” butonuna basıp açılan ekrandan indirim çekini seçip onaylıyorsunuz. DeFacto hesabınıza tanımlı olan hediye çeki miktarı alışveriş tutarı üzerinden düşülüyor ve ardından ödemenizi yapabiliyorsunuz. Aşağıya eklediğimiz resimden indirim çekinin nasıl kullanılacağını görsel olarak inceleyebilrisiniz.

 

DeFacto Kampanyaları