DeFacto ile Money Club Card Üyelerine 15 Money Hediye

DeFacto mağazalarında 100 TL ve üzeri alışveriş yapan Migros Money...Daha Fazla

DeFacto mağazalarında 100 TL ve üzeri alışveriş yapan Migros Money Club Card üyeleri 15 Money kazanıyor. 3 Temmuz 2017 tarihine kadar geçerli olan kampanyadan tüm Money Card sahipleri katılabiliyor. DeFacto – Migros işbirliğiyle düzenlenen bu kampanyadan ilk 10.000 müşteri yararlanabiliyor. Her müşteri sadece 1 kere bu kampanyadan yararlanabiliyor ve kampanya katılımı için alışveriş yaptıktan sonra kısa mesaj ile kayıt yapmanız gerekmektedir.

Money Kampanyası Kural ve Şartları

 • Kampanya 5 Haziran – 3 Temmuz tarihleri arasında geçerlidir.
 • DeFacto mağazalarından alışveriş yapan Money Card sahipleri kampanyaya katılabiliyor ve 15 Money kazanıyor.
 • DeFacto’nun düzenlediği diğer kampanyalar ve indirim kodu ile bu kampanyayı birlikte kullanamazsınız.
 • Kampanya, 10.000 kişi ile sınırlıdır.
 • Defacto.com.tr’den alışveriş yaptıktan sonra verilen Sipariş No’su ile kampanyaya DEFACTO boşluk MONEYCLUBKARTNO boşluk SİPARİŞNO yazıp 5818’e kısa mesaj göndermelisiniz.
 • Kazanılan Money’ler Migros, 5M Migros, Migrosjet mağazalarından ve Sanal Market alışverişlerinde geçerldir.
 • DeFacto ve Migro kampanya kurallarında belirleyicidir, kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

  Daha Az

Kampanya
Bitiş Tarihi: Temmuz 3, 2017

DeFacto Alışverişlerine 50 TL Tatil.com Hediye Çeki

DeFacto online mağazasında yaz alışverişi yapan müşteriler tatil.com rezervasyonlarında kullanabilecekleri...Daha Fazla

DeFacto online mağazasında yaz alışverişi yapan müşteriler tatil.com rezervasyonlarında kullanabilecekleri 50 TL hediye çeki kazanıyor. 19 Temmuz 2017 tarihine kadar geçerli olan kampanyaya katılım için DeFacto mağazasından  120 TL ve üzeri alışveriş yapmalısınız. Bu kampanyaya karşılık olarak tatil.com’dan 1000 TL ve üzeri rezervasyon yapanlar defacto.com’da kullanabileceği 60 TL hediye çeki kazanıyor.

DeFacto – Tatil.com Kampanyası Şartları

 • Kampanya 19 Haziran – 19 Temmuz tarihlerinde geçerli olacaktır.
 • DeFacto mağazasında 120 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler tatil.com’da 1000 TL ve üzeri rezervasyonlarda geçerli 50 TL hediye çeki kazanıyor. Tatil.com sitesinde 1000 TL ve üzeri rezervasyon yapan müşteriler de defacto.com’da 150 TL ve üzeri alışverişlerde kullanabileceği 60 TL hediye çeki kazanıyor.
 • Tatil.com hediye çeki 19 Haziran – 19 Temmuz arasında yapılacak rezervasyonlarda kullanılabiliyor.
 • DeFacto mağazasında geçerli olan hediye çeki, sitede yer alan başka kampanyalarla birleştirilemez.
 • DeFacto ve tatil.com kampanya şartlarına belirleyicidir.

  Daha Az

Kampanya
Bitiş Tarihi: Temmuz 19, 2017

DeFacto 150 TL Alışverişe 15 TL İndirim Kuponu Kodu

DeFacto online mağazasında geçerli olan 15 TL indirim kuponu ile...Daha Fazla

DeFacto online mağazasında geçerli olan 15 TL indirim kuponu ile yağacağınız alışverişlerde sepet tutarı üzerinden indirim kazanıyorsunuz. 150 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olan kupon kodu, birden fazla kez kullanılabiliyor ve her kullanımda indirim kazandırıyor. Kupon kullanımında herhangi bri ürün ya da kategori kısıtlaması bulunmuyor ancak DeFacto mağazasında üyeliksiz yapılan alışverişlerde indirim kazanılamıyor. Daha Az

15DFRA Kodu Gör
Bitiş Tarihi: Ağustos 1, 2017

DeFacto 125 TL’ye 10 TL İndirim Kuponu Kodu

DeFacto, devam eden kupon kodu kampanyasıyla 125 TL ve üzeri...Daha Fazla

DeFacto, devam eden kupon kodu kampanyasıyla 125 TL ve üzeri alışverişlerde kullanabileceğiniz 10 TL indirim kuponu ile kazandırıyor. Ağustos ayı sonuna kadar geçerli olan kupon kampanyasıyla eski ve yeni sezon tüm DeFacto markalı ürünlere indirimli fiyatlarla sahip olabileceksiniz. Giyim, ayakkabı, çanta, aksesuar ve diğer ürünleri kupon kodu ile her zaman ucuza alabileceksiniz. Daha Az

DFRA10 Kodu Gör
Bitiş Tarihi: Ağustos 31, 2017

Süresi Dolan DeFacto Kampanyaları

DeFacto ile 90 TL Alışverişe Parfüm Seti Hediye

DeFacto mağazalarında ve online alışveriş sitesinde Anneler Günü'ne özel düzenlenen...Daha Fazla

DeFacto mağazalarında ve online alışveriş sitesinde Anneler Günü’ne özel düzenlenen kampanyada 90 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler parfüm seti kazanıyor. Kampanya, 14 Mayıs 2017 Pazar gününe kadar geçerlidir ve hediye stoklarla sınırlıdır. Kapanyadan yararlanmak için kapıda ödeme bedeli ve kargo ücreti hariç 90 TL’lik alışveriş yapmanız gerekmetedir. Alınan hediye parfümün iadesi yapılabiliyor ve bedeli 29,99 TL değerindedir. İade durumunda bu ücret düşülerek alışveriş yapabiliyorsunuz. Daha Az

Kampanya
Sona Erdi

DeFacto 15TL – 25 TL – 35 TL İndirim Kuponu Kodu

DeFacto, 11 Mayıs saat 14:00'e kadar geçerli olan indirim kuponu...Daha Fazla

DeFacto, 11 Mayıs saat 14:00’e kadar geçerli olan indirim kuponu ile yıldızlı ürünlerde alışveriş tutarınıza göre 15 TL, 25 TL ya da 35 TL indirim kazandırıyor. Kupon kodu, sadece internet alışverişlerinizde geçerlidir ve 100 TL alışverişte 15 TL, 150 TL alışverişe 25 TL, 200 TL alışverişe 35 TL indirim kazandırıyor. DeFacto’nun bu kampanyasında giyim, aksesuar, çanta, ayakkabı ürünleri alabilirsiniz ancak satın alacağınız üründe yıldız işareti bulunmalıdır. Daha Az

DeFacto 10 TL İndirim Kuponu Kodu

DeFacto, 125 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olan ve anında...Daha Fazla

DeFacto, 125 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olan ve anında indirim sağlayan 10 TL indirim kuponu ile kazandırıyor. Kupon kodunu kopyalayın ve mağazada ödeme ekranına geldiğinizde girip onaylayın. İndirim kuponu miktarı anında hesabınızdan düşülecektir ve ardından alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Eski ve yeni sezon fark etmeden tüm ürünlerde geçerli olan kupon kodu ile DeFacto mağazasında kadın, erkek, genç, çocuk ürünlerini daha hesaplı alabilirsiniz. İndirim kuponu Ağustos ayına kadar geçerlidir ve her üye birden fazla kez bu kuponu kullanıp indirim kazanabilir.

  Daha Az

DeFacto 100 TL Alışverişe Sepette 10 TL İndirim

DeFacto online mağazasında 7 Mart 2017 tarihine kadar 100 TL...Daha Fazla

DeFacto online mağazasında 7 Mart 2017 tarihine kadar 100 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler sepette 10 TL indirim kazanıyor. İndirim kampanyası sadece online mağazada geçerlidir, normal mağazalarda indirim kazanılmıyor. Kapıda ödeme bedeli kampanya tutarına eklenemiyor. DeFacto indirim fırsatı eski ve yeni tüm sezon ürünlerinde geçerlidir, herhangi bir kısıtlama bulunmuyor. Daha Az

Kampanyayı Gör
Sona Erdi

DeFacto ile 8 Mart’a Özel %20 İndirim

DeFacto mağazasında 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne özel düzenlenen kampanyada...Daha Fazla

DeFacto mağazasında 8 Mart Dünya Kadınlar Günü‘ne özel düzenlenen kampanyada tüm kadın ürünlerinde sepette %20 indirim fırsatı sizleri bekliyor. Yeni ve eski sezon ürün farkı olmaksızın bu kampanyadan yararlanabilirsiniz ve ayakkabı, çanta, giyim, aksesuar kategorilerinde yer alan kadın ürünleri alışverişlerinde anında %20 indirim avantajını kullanabilirsiniz. DeFacto alışveriş sitesinin bu kampanyası sadece 8 Mart 2017 tarihinde geçerlidir. Daha Az

Kampanyayı Gör
Sona Erdi

DeFacto online mağazasında ucuz alışveriş yapmanın br çok yolu var. Bunlardan biri de DeFacto indirim kuponları kullanmak ve kupon kodu kullanarak alacağınız ürünlerde anında indirim kazanıyorsunuz. Kupon kodları, sitemizde sürekli güncellenerek yayınlanıyor. Tabi ki her indirim kupnu için alışveriş limiti bulunuyor ve bu limit üzerineki alışverişlerde net ya da belirli oranlarda indirim kazanabiliyorsunuz.

DeFacto alışveriş sitesi için hazırlanan kupon kodları belirttiğimiz üzere her alışverişte geçerli olmuyor. Belli miktar ürün almalısınız ya da belirtilen kategorilerde alışveriş yapmalısınız. İndirim kuponu kullanımı için önce satın alacağınız ürünleri sepete eklemeli ve ardından ödeme adımına geçmelisiniz. Ödeme adımında sağ altta yer alan “Kupon kodu kullanmak istiyorum” butonun tıklıyorsunuz ve 1Kupon sitesinden aldığınız kodu açılan sayfaya girip “Ekle” tuşuna basıyorsunuz. Eğer geçerli bir kuponsa miktar anında sepet tutarından düşülüyor ve alışverişi tamamlayabiliyorsunuz. Görsel olarak anlatımını da aşağıdaki resimden inceleyebilirsiniz.

 

DeFacto İndirim Çekleri

İndirim çekleri de kupon kodları gibi anında belirli miktar ya da ürün alımında sepet tutarından düşülüyor. DeFacto hediye çekleri ise sadece daha önce alışveriş yapmış müşterilerin hesaplarına ya da özel günlerde tüm müşterilere tanımlanıyor. Siteye girip hesabınızı kontrol ettiğinizde herhangi bir indirim çeki olup olmadığını görebiliyorsunuz.

Hediye çeki kullanımı da alışverişi tamamlayıp ödeme adımına geldiğinizde yapılabiliyor. Hesabınıza tanımlı bir indirim çeki varsa ödeme adımına geldiğinizde sağda yer alan “İndirim çeki kullanmak istiyorum” butonuna basıp açılan ekrandan indirim çekini seçip onaylıyorsunuz. DeFacto hesabınıza tanımlı olan hediye çeki miktarı alışveriş tutarı üzerinden düşülüyor ve ardından ödemenizi yapabiliyorsunuz. Aşağıya eklediğimiz resimden indirim çekinin nasıl kullanılacağını görsel olarak inceleyebilrisiniz.

 

DeFacto Kampanyaları